Psí pelíšek

V Olešné podruhé

17 Listopad 2007

V Olešné podruhé

Sunny a Cheynee, 23 dníDnes jsme se opět vypravili do Olešné, abychom se podívali, jak naše holčičky hezky rostou. A rostou jako z vody!! Všechna štěňátka se mají čile k světu, jsou o kus větší než minule a taky o hodně neposednější. Udržet obě naše holky v náručí už není taková hračka, jako minule. Lezou, melou se, vrní a knučí. Při krmení se strkají a perou, jen aby si našly to nejlepší místečko a dostaly nejvíc mlíčka. Maminka Asta už je z nich pěkně utahaná. Očima jakoby říkala “a nemohl by je chvilku krmit taky někdo jiný? Kdo má takový nájezd vždycky vydržet! Celý článek »

rubrika Psí život, S fotogalerií | 0 komentářů

4 Listopad 2007

Poprvé v Olešné

Sunny a Cheynee, 10 dníDnes jsme se prvně vypravili do Olešné, kde bydlí Kosovi, jejichž fence se narodilo sedm krásných štěňátek. Našla jsem je přes internet, když jsem, nešťastná ze ztráty Sandy, hledala, kdo by mi ji mohl nahradit … objevila jsem inzerát, kde pan a paní Kosovi nabízeli štěňátka kříženců chodského psa a ovčáka.

Maminka Asta je čistokrevná choďačka a tatínek je venkovská “jakovlčák” směs. Protože moje Sandy byla něco podobného, brala jsem to jako znamení osudu a s Kosovými jsme se domluvili na návštěvu. Byla jsem z toho na větvi, jak budou štěňátka vypadat a jestli si vyberu ta, která do naší rodiny nejvíc sednou. Jasno jsem měla v tom, že chci dvě holčičky. A opravdu bylo z čeho vybírat!!

Celý článek »

rubrika Psí život, S fotogalerií | 0 komentářů

nahoru »