Psí pelíšek

Vetřelec 5, aneb kocour ze sekáče

31 Leden 2009

Vetřelec 5, aneb kocour ze sekáče

Kocour ze sekáčeMáme doma zase novou kočku. Tedy kocoura. A ani není moc nový, je vlastně už takový docela jetý. Vypadá, že už ho někdo měl. Přistěhoval se k nám, do stodoly ke koťatům.

Objevil se u nás ve čtvrtek večer. Vypil koťatům všechno jejich mlíko a panička doufala, že to tím skončí a vetřelec se půjde vetřít zase jinam. My jsme navrhovaly, aby nás na něj pustila, že mu vysvětlíme, kde jsou hranice našeho území. Jenže panička je prostě měkota. Celý článek »

rubrika Kočičiny | 0 komentářů

27 Leden 2009

Něco o Kulíškovi

Že máme Kulíška, to víte. Že je nemocný, má epilepsii, to asi většina z vás taky ví. No a panička o něm, čas od času, napíše něco sama, aby každý věděl, a taky aby povzbudila ty, kdo mají doma pejska s epilepsií. Podle nás je to nemoc ošklivá, to jo, ale určitě není třeba to hned vzdávat a myslet si, že je to konec. Náš Kulda je docela čipera, na zahrádce se nám pořád plete pod nohy a pořád chce být u nás. Celou rodinu má vycvičenou, všichni skáčou, jak milostpán štěká.
Takže jestli máte doma taky nemocného pejska, nezoufejte, pozdravujte ho od nás a přečtěte si poslední novinky z deníčku psa epileptika!

rubrika Psí život | 0 komentářů

11 Leden 2009

Velké focení

Psí modelkyVčera i dnes bylo u nás velké focení. Panička nám vysvětlila, že o nás bude článek ve firemním časopise podniku, kde ona pracuje, a že tam tudíž musíme dát takové fotky, aby nám to slušelo a aby každý viděl, jak jsme krásné. Prosím, krásné, samozřejmě, jsme. Ale co to je firemní časopis, to netušíme, a kdo se na nás bude dívat, nemáme ani šajna. Jen jsme z toho pochopily, že budeme určitě slavné. Celý článek »

rubrika Holčičí řeči, S fotogalerií | 2 komentáře

2 Leden 2009

Američané, Japonci a škodlivost televize

Člověk s psí hlavouZdá se nám, že s příchodem nového roku to jde s lidmi od desíti k pěti. Před chvílí jsme s paničkou shlédly televizní dokument o psech. Panička se naň těšila, že se o nás dozví něco nového a zkvalitní tak náš vzájemný vztah.
Abychom jí vyhověly, posadily jsme se taky způsobně na kanape, abychom se dokumentem poučily.
Kulíšek nechtěl, ale panička ho ulovila do náruče, tak se dívat musel.

Celý článek »

rubrika Holčičí řeči, Psí život | 2 komentáře

1 Leden 2009

Silvestr a Nový rok

Velevážení lidé, tak jsme prožily Silvestra, jak vy tomu říkáte. A musíme vám říct jediné. Je to hnus. Že si celý den nacpáváte břicha, to by nám nevadilo. Že se vesměs válíte u televize a říkáte tomu vznešeně “odpočinek”, to bychom vám s trochou dobré vůle dokázaly odpustit. Ale to, co se začalo dít před půlnocí a trvalo to až do rána, to vám odpustit neumíme. Celý článek »

rubrika Psí život | 0 komentářů

nahoru »