Psí pelíšek

Podzimní hony

2 Říjen 2008

Podzimní hony

Podzimní honPodzim je prý období honů. My máme hony po celý rok, ale prosím, můžeme ty podzimní pasovat na něco noblesnějšího. Jsme na hony vzdáleny tomu, abychom se s někým o hony přely. Když hony, prosím, ať jsou tedy podzimní.
Dneska se udělalo krásně, vylezlo sluníčko a konečně začal ten pravý podzim. Panička nám o něm vyprávěla a moc se na něj těšila, tak jsme se těšily s ní, jak nám ukáže Elfí les a jiné podzimní krásy. V tom sluníčku jsme si udělaly všechny tři pěknou procházku lesem, hlubokým, jak to máme rády. No a my jsme pořádaly ty podzimní hony. Taková zábava nám vydrží i dlouhé hodiny. Víte, jak pořádné psí hony vypadají? Nejdřív se schovám do lesa já, Cheynee, dělám, že tam nejsem, a Sunny na mě číhá. Jakmile mě uvidí, začne mě honit. Když mě dohoní, chvíli se koušeme, válíme, vrčíme a štěkáme, a pak se role otočí. Schovává se Sunny a číhám já. To vám jsou hony! Panička se u toho pořád směje a volá do lesa “já tě za tím stromem vidím!”. To se nám líbí, že si vlastně s námi hraje, i když se přímo nehoní. A tak když do lesa volá, my se z lesa ozýváme a je veselo.
Abychom nezapomněly na ten Elfí les, to je jedno tajné místo, které zná určitě jenom panička a my, a tam, uprostřed jehličnatého lesa, rostou listnáče. A teď, na podzim, se z toho stává takový zlatý ostrůvek. Jakobyste vstoupili do jiného světa. Zatím to ještě není tak úplně ono, ale i tak jsme vám to vyfotili. A počkejte za pár dní, to bude nádhera!

Galerie z honu

  1. 1 4. Říjen 2008, Gája napsal:

    Teda holky, vy řádíte. Úplně jsem dostala chuť zajít do lesa.

nahoru »