Psí pelíšek

Naše první narozeniny!

25 Říjen 2008

Naše první narozeniny!

Dneska jsme měly narozeniny. Poznaly jsme to podle toho, že nás panička ráno mazlila a přála nám hodně štěstí a ještě nějaké další věci, ale to si už nepamatujeme. Moc jsme to nechápaly, ale když nám slavnostně donesla čerstvě vařené prasečí nožky, pochopily jsme, že je to nějaká sláva. Nožky nám moc chutnaly, panička říká, že je to zdravé a že budeme mít silné klouby. No snad se nám po nich nevyrazí kopýtka. Ne, že bychom měly něco proti kopýtkům, ale špatně se s nimi hrabe a taky se špatně podává pac, když nemáte pac, a to by bylo paničce líto. Ale zpátky k narozeninám, užily jsme si celý den. Panička šla přát k sousedům našemu bráchovi, s sebou nás nevzala, ale přivedla nám hosty, tak jsme tu měly hodně lidí, všichni nás hladili, a taky jsme jim ukazovaly, co jsme se naučily v tanečních, tak nás chválili. Kazilo nám radost jedině to, že se šli pak všichni podívat na ty kočky, co jsou u nás schované. No řekněte, copak se to sluší? Ale jinak jsou narozeniny moc fajn. Kdy budou další?

rubrika Psí život | 1 komentář

17 Říjen 2008

Elfí les

Elfí lesKonečně vám můžeme ukázat, jak vypadá náš Elfí les, i když, pravda, trochu opelichaný. Panička nám onemocněla, a než se z toho vybabrala, Elfí les nám skoro opadal. Ale něco málo jsme ještě stihly vidět, tak tady to je. Procházku jsme si opět krásně užily, všechny tři, navíc i proto, že v domku byli nějací cizí lidé a dělali ukrutný bengál, kam se my hrabeme, když začneme štěkat. Prý měnili okna. A my, abychom nepřekážely, jsme byly s paničkou i Kulíškem zavřené skoro celý den v jednom pokoji. To nás vůbec nebavilo, tak jsme byly nadšené, když nás panička vzala do lesa, na vzduch, vylítat se, vyřádit se! Elfům zdar!

Elfí fotogalerie (bez Elfů)

rubrika Holčičí řeči, S fotogalerií | 0 komentářů

15 Říjen 2008

Kočky útočí

KotěNikdy by nás bylo nenapadlo, že se něco takového může stát. Ale už je to tady. Máme doma kočky! Panička si od sousedů donesla čtyři koťátka. Prý je někdo opustil v lese. No prosím, dělat se to nemá, ale proč si to máme vyžrat my? Jsou černobílá, a tak panička usoudila, že se k nám budou hodit. Jako jak hodit? Do tlamy? Radši se ani neptáme.
Už nám je několikrát ukazovali, abychom si na ně jako zvykly. Panička si myslí, že jednou se budeme mít rádi. Lidi, to je ale takovej nesmysl! Celý článek »

rubrika Kočičiny, S fotogalerií | 0 komentářů

14 Říjen 2008

Naše první taneční

TanečníBlíží se plesová sezóna, tak panička usoudila, že bude nejlepší přihlásit nás do tanečních. Ona prý tanec miluje, nás taky miluje, tak že by vhodně spojila obé a tancovala s námi. Koneckonců, na podzim, kromě honů, začínají i taneční. Kroutily jsme nad tím hlavou, ale asi to má někde přečtené, že se to sluší a patří. Celý článek »

rubrika Holčičí řeči | 1 komentář

2 Říjen 2008

Podzimní hony

Podzimní honPodzim je prý období honů. My máme hony po celý rok, ale prosím, můžeme ty podzimní pasovat na něco noblesnějšího. Jsme na hony vzdáleny tomu, abychom se s někým o hony přely. Když hony, prosím, ať jsou tedy podzimní.
Dneska se udělalo krásně, vylezlo sluníčko a konečně začal ten pravý podzim. Panička nám o něm vyprávěla a moc se na něj těšila, tak jsme se těšily s ní, jak nám ukáže Elfí les a jiné podzimní krásy. V tom sluníčku jsme si udělaly všechny tři pěknou procházku lesem, hlubokým, jak to máme rády. No a my jsme pořádaly ty podzimní hony. Taková zábava nám vydrží i dlouhé hodiny. Víte, jak pořádné psí hony vypadají? Celý článek »

rubrika Holčičí řeči, S fotogalerií | 1 komentář

1 Říjen 2008

Ovládání přes palec

Sunny v posteliLidi jsou divná stvoření. Těžko se s nimi domluvíte. Trochu se sice učí naší řeč, ale je to bída s nouzí. Tak jsme se rozhodly, že si najdeme svůj způsob, jak lidem říct, co potřebujeme.
Začala s tím Cheynee. Tuhle v noci šla paničku budit. Jenže jak? Jak jí říct “vstávej, já musím, já už ale fakt musím!” Postávala u postele, ale nic, panička spala. A Cheynee už ale opravdu musela. Doběhla ke dveřím do předsíně, ale byly zavřené, dokonce zamčené, a tak se to stalo … Celý článek »

rubrika Holčičí řeči | 0 komentářů

nahoru »